Ludzie w pośpiechu podejmują często błędne decyzje. Nie pozwól sobie na to ubiegając się o preferencyjny kredyt w programie Rodzina na swoim. Sprawdź co zrobić, aby przejść przez cały proces kredytowania bezboleśnie.

Rodzina na swoim warunki sukcesu.

Czy masz świadomość, że w zasobach internetu możesz odnaleźć wiele narzędzi pomocnych w uzyskaniu jak najlepszych warunków pomocy. Jednym z nich jest kalkulator kredytowy, w którym po wprowadzeniu podstawowych informacji o nieruchomości uzyskasz wyniki tj. wysokość dopłaty i Twój wkład własny. Użycie kalkulatora pozwala na dostosowanie oferty do własnych indywidualnych potrzeb. Poprzez porównanie współczynników można ostatecznie wybrać najlepszy lokal.

Doradca od zaraz

Kolejnym sposobem ułatwienia sobie życia jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego doradcy. Jeżeli jesteś stałym klientem jakiegoś banku możesz zapytać o możliwość konsultacji z zakresu programu rodzina na swoim. Doradca szybko przedstawi ci najlepsze informacje i podpowie, na jakie rzeczy powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Pamiętaj!

Wiedza i dostęp do najlepszych narzędzi to podstawowy element ubiegania się o jakikolwiek kredyt.